Akçakale Kaymakam Vekili Sayın Temel Ayca Ramazan Bayramı Münasebetiyle Kurum Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri ve Siyasi Parti Başkanları ile Kaymakamlıkta düzenlenen Bayramlaşma programında bir araya geldi.
 
Bayramlaşmaya, Akçakale Kaymakam Vekili Temel Ayca, Akçakale Belediye Başkanı Ecz. Abdulhakim AYHAN, 2.inci Hudut Komutanı, Akçakale Cumhuriyet Başsavcısı, Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Temsilcileri, Siyasi Parti Başkanları ve Akçakale’li vatandaşlar katılım gösterdi.
 
Akçakale Kaymakam Vekili Sayın Temel Ayca bayramlaşma törenine katılanlara teşekkür ederek, bayramlarını kutladı. İlçe Kaymakam Vekili Temel Ayca; "Bayramlar kaynaşmanın, dayanışmanın ve huzurun teminatıdır. Bayramlar sevinçleri ve hüzünleri paylaşma duygusudur. Bu vesileyle Ramazan Bayramımızın, Ülkemize ve tüm İslam lemine barış, huzur ve başarı getirmesi dileği ile Bayramınızı Kutluyorum" dedi.
 
Makamda bayramlaşmanın ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçen Akçakale Kaymakam Vekili Temel Ayca ve Protokol üyeleri görev yapan Özel Harekat ve polis teşkilatının bayramını kutladı. Daha sonra 2.inci Hudut Taburuna geçildi. Askerlerle bayramlaşan İlçe Kaymakam Vekili Temel Ayca, burada şeref defterini imzaladıktan sonra İlçe Jandarma komutanlığına da askerlerin bayramını kutlayarak sohbet etti. Jandarma Komutanlığının ardından. İlçe Devlet Hastanesin de çalışan personel ve yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileterek, bayramlarını kutladı. Daha sonra Süleyman şah konaklama tesislerinde bulunan Suriyeli misafirlerle de bayramlaşarak kendileriyle sohbet etti.