İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN MÜLKİ İDARE AMİRLERİ İSİM LİSTESİ
 
 
 
 
S.NO
 
 
ADI SOYADI
 
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
 
GÖREVDEN AYRILMA TARİHİ
 
 
NOT
  1-
Sadık TUNÇER
15.09.1938
12.10.1939
Kaymakam
  2-
M.Ata AKSOY
13.12.1939
15.08.1941
Kaymakam
  3-
Muhsin GÜLOĞLU
22.12.1941
24.03.1943
Kaymakam
  4-
Mahmut ŞAHİN
28.11.1943
14.07.1944
Kaymakam
  5-
Şevket ESEN
11.12.1944
11.05.1946
Kaymakam
  6-
Nihat ALP
28.10.1946
11.05.1947
Kaymakam
  7-
Lütfü ELGİN
03.12.1947
24.09.1949
Kaymakam
  8-
Tahir GÖKSOY (GENÇAĞA)
28.09.1949
31.08.1950
Kaymakam
  9-
Mehmet TARCAN
30.09.1950
18.06.1951
Kaymakam
  10-
Hüseyin TEZEL
15.09.1951
06.05.1952
Kaymakam
  11-
Necdet ENÜNLÜ
31.05.1952
04.05.1954
Kaymakam
  12-
Sırrı KIRCALI
29.05.1954
02.09.1955
Kaymakam
  13-
Cemal Orhan MİRKELAM
11.11.1955
12.07.1960
Kaymakam
  14-
Necdet ONUT
16.08.1960
19.05.1961
Kaymakam
  15-
M.Sabri YORULMAZ
31.05.1961
15.09.1962
Kaymakam
  16-
Beşir KARAMUT
01.10.1962
03.09.1963
Kaymakam
  17-
Hidayet KARAMAN
27.09.1963
16.03.1965
Kaymakam
  18-
Oktay SANAN
25.05.1965
11.08.1965
Kaymakam V
  19-
İbrahim ÖĞRETMEN
12.08.1965
05.02.1966
Kaymakam
  20-
Necmettin UTKAN
07.03.1966
05.12.1968
Kaymakam
  21-
Güner ORBAY
05.12.1968
09.12.1971
Kaymakam
  22-
Z.Bekir TOKSOY
04.01.1972
22.04.1974
Kaymakam
  23-
Kadir ÖNER
30.01.1974
22.05.1974
Kaymakam V.
Mai.Mem.
  24-
Özer TURAY
14.08.1974
15.10.1977
Kaymakam
  25-
M.Fahri CAN
28.10.1977
03.08.1979
Kaymakam
  26-
M.Caner AKAY
31.08.1979
10.07.1981
Kaymakam
  27-
Mustafa ÇETİN
28.08.1981
06.12.1983
Kaymakam
  28-
Musa ÇOLAK
26.12.1983
18.07.1986
Kaymakam
  29-
M.Yıldırım KADIOĞLU
19.08.1986
03.08.1988
Kaymakam
  30-
Caner YILDIZ
12.08.1988
16.02.1989
Kaymakam
  31-
Gürbüz KARAKUŞ
02.06.1989
01.08.1991
Kaymakam
  32-
M.Uğur KILIÇ
01.08.1991
13.07.1992
Kaymakam
  33-
Hüseyin ECE
20.07.1992
07.10.1993
Kaymakam
  34-
İsmail EROĞLU
14.10.1993
02.09.1994
Kaymakam
  35-
A.Faruk KELEŞ
01.10.1994
24.08.1995
Kaymakam
  36-
Harun KAYA
31.08.1995
04.09.1997
Kaymakam
  37-
Süleyman TAPSIZ
10.09.1997
28.08.1999
Kaymakam
  38-
Ahmet ZORLAR
21.09.1999
10.10.2002
Kaymakam
  39-
İbrahim AKIN
14.10.2002
24.09.2004
Kaymakam
  40-
Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN
11.10.2004
23.10.2005
Kaymakam
  41-
Muhammet AKTAŞ
27.10.2005
17.03.2006
Kaymakam
  42-
Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN
17.03.2006
19.06.2006
Kaymakam
  43-
Muhammet AKTAŞ
19.06.2006
27.08.2008
Kaymakam
  44-
Şefik AYGÖL
15.09.2008
24.08.2012
Kaymakam
  44-
Eyüp FIRAT
28.08.2012
01.12.2016     
Kaymakam
  45-         Selçuk        YOSUNKAYA              26.12.2016  Görevde  Kaymakam