Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, öğretmen evinde, ilçede bulunan Umuda Engel Yok Derneği üyeleri ile bir araya geldi.
 
Kaymakam Yosunkaya; Engellilere bakış açımız sadece belli günlerde ya da yılın belli haftalarında hatırlamak değildir. Her daim yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum.
 
Akçakale Öğretmen evinde engellilerle bir araya gelen Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya engelliler ile sohbet edip, istek ve taleplerini not aldı.
 
Akçakale Umuda Engel Yok Dernek Başkanı Ahmet Efeakdogan konuyla ilgili; Bugün ne 16 Mayıs engelliler haftası nede 3 Aralık Dünya engelliler günü Kaymakam beyden böyle bir talebin gelmesi bizim için ayrı bir gururdur ve bize verilen bir değerin göstergesidir. Bu güzel ve samimi bir toplantıdan dolayı camiam adına teşekkür ederim. Dedi.
 
Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya; Bizim engelli bireylere bakış açımız sadece belli günlerde yılın belli haftalarında engellileri hatırlamak engellilerle bir araya gelmek değil her zaman her vakit engelli bireylerimizin yanında olduğumuzu toplantı vesilesi ile hatırlatmak istedik. Arkadaşlarımızın bir takım istek ve önerilerini dinledik. İnşallah imkanlar dahilinde bu sıkıntıları giderme noktasında yardımcı olacağımızı ifade etmek istiyorum. Arkadaşlarımızın her türlü sıkıntı ve problemlerinde gerek bizzat gerekse dernek başkanımız aracılığıyla iletecekleri her konuda yardımcı olacağımız gibi sık sık da bir araya geleceğimizi buradan belirtmek istiyorum. Dedi.